Ви є тут

ХII Міжнародні Дні Реабілітації

Версія для друкуВерсія для друку

20-21 лютого 2020 року в м. Ряшів, Польща, проходили ХII Міжнародні Дні Реабілітації, які зібрали лікарів-реабілітологів, фізіотерапевтів та всіх зацікавлених з Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Білорусі та України. Конференція "Потреби та стандарти сучасної реабілітації" проходила під патронатом Ректора Ряшівського Університету, професора Сильвестра Чопека та Комітету реабілітації, культури фізичної та суспільної інтеграції Польської Академії наук. Були представлені змістовні та цікаві доповіді, наукові дослідження.

У конференції також брали участь лікарі нашого центру. Зокрема, лікар-педіатр Галина Лунь виступила з доповіддю на тему " Зміни рухових функцій у дітей iз церебральним паралічем після курсу інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації: сліпе дослідження", в основу якої лягло об'ємне та довготривале дослідження виконане науковим відділом нашого центру сумісно з кафедрою медичної реабілітації Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Дещо пізніше, лікар-педіатр Наталія Грабарчук мала нагоду представити слухачам доповідь на тему “Культурна адаптація та валідація україномовної версії питальника ABILHAND-Kids”. За дану роботу, організаційний комітет конференції вручив авторам особливу відзнаку.

Нагадаємо, що ABILHAND-Kids – це питальник для оцінки функції руки у дітей з церебральним паралічем віком 6-15 років. Він заповнюється батьками і оцінює складність для дитини 21 повсякденної дії руками. Більше про цей тест тут: https://kozyavkin.com/uk/news/content/pitalnik-abilhand-kids-perekladeno...