Ви є тут

Семінар «Підтримуюча комунікативна кінезіологія»

Версія для друкуВерсія для друку

12-14 листопада 2019 року на базі Реабілітаційного центру “Еліта” (м. Львів) відбудеться 3-денний семінар на тему “Підтримуюча комунікативна кінезіологія (UKK)”, який проведе відома німецька тренерка з кінезіології, незалежний доцент, Сібілле Відеманн.

Що таке - UKK ?
UKK (Unterstützte Kommunikative Kinesiologie) – це техніка спілкування для людей, які не можуть або з певними обмеженнями можуть спілкуватись словами.
Хто розробив UKK?

Сібілле Відеманн, незалежний доцент, авторка книг, тренер з кінезіології, яка має власну практику, розробила свій метод в процесі активної і дієвої допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями та команді UKK. У 2002 р. вона закінчила свою двадцятиоднорічну професійну діяльність в якості педагога для того, щоб займатися просуванням та інтеграцією UKK в усіх можливих сферах застосування.

Для кого семінар?
Практичний семінар орієнтований на лікарів різних спеціальностей, логопедів, психологів, фізіотерапевтів, ерготерапевтів, вихователів, cоціальних працівників, а також всіх зацікавлених у даній методиці та всіх, хто хоче спілкуватися з людьми, які не можуть говорити і спілкуватися словами.

UKK – огляд

  • UKK – це осмислений синтез м’язового тесту з кінезіології з модифікованими техніками опитування з області підтримувальної комунікації.

Особа, яка застосовує UKK, є своєрідним «перекладачем», який ставить запитання у спосіб, що дозволяє клієнту повідомляти про власні бажання і вимоги, хоча на запитання можна відповідати тільки «так» або «ні». Мета полягає у відвертому обміні інформацією, не лише у опитуванні щодо основних потреб.

  • UKK дає можливість спілкуватись з людьми, які не можуть або лише умовно можуть спілкуватись іншим способом.
  • UKK не пов’язана з фізичними навантаженнями, тобто, є корисною також для людей зі значними фізичними обмеженнями.
  • UKK можна реалізувати без дорогих допоміжних засобів.
  •  UKK можна застосовувати будь-де.
  • UKK може опанувати будь-яка зацікавлена особа.
  • UKK функціонує лише за умови, що всі співрозмовники готові до обміну інформацією. Нікого не можна примушувати до «розмови».
  • UKK підвищує якість життя. Партнер, який не розмовляє, може повідомляти про свої бажання і потреби. Він може сформулювати питання, тривоги чи страхи щодо самостійного влаштування свого життя.
  • UKK – це не терапія, проте її можна чудово поєднувати з усіма кінезіологічними техніками і терапіями.
  • UKK вже успішно застосовувалась людьми з фізичними обмеженнями, хворими і психологічно пригніченими людьми, дітьми та в геріатричних закладах.

 

Хто і де може оволодіти UKK?
Під час дводенних семінарів вивчити основи UKK може кожен зацікавлений. На третій день під час семінару - самотестування(UKKII)(за бажанням).
Семінари проводяться виключно Сібілле Відеманн або її командою інструкторів.
Всім учасникам семінару буде виданий відповідний сертифікат.

Реєстрація на курс за посиланням: https://bit.ly/2L0mhMV

Контактний телефон: +380(67)6746036, Лунь Галина Павлівна, заступник директора з медичних питань.

Адреса: м. Львів, просп. В. Чорновола 45а, 2-й корпус; Реабілітаційний центр “Еліта”