Ви є тут

Премія "Гордість Трускавця 2017"

Версія для друкуВерсія для друку

20 січня 2018 року в місті Трускавець на базі курортно-готельного комплексу “Rixos-Прикарпаття” пройшла друга церемонія вручення премії «Гордість Трускавця – 2017» («Pride of Truskavets - 2017»)

Лауреатом номінації "Амбасадор року 2017" став Козявкін Володимир Ілліч, засновник однієї із найкращих в Україні та визнаних у світі клінік відновного лікування, що знаходиться у місті Трускавець. Міжнародна клініка відновного лікування отримала нагороду в номінації “Оздоровчо-відпочинковий комплекс року”.

“Я знову і знову переконуюсь в тому, що завдяки праці наших людей, завдяки тому, що кожен робить свій вклад у тій сфері, в якій він працює, Україну все більше починають знати та поважати за кордоном ” – наголосив у своїй промові професор Козявкін.

Щорічна премія вручається з метою відзначити людей і заклади, що популяризують місто - курорт Трускавець не лише в Україні, а й далеко за її межами. Номінантами за 2017 році стали успішні громадські та політичні діячі, спортсмени, підприємці, митці, готельєри та ресторатори Трускавця. Незалежний та об'єктивний контроль за проходженням відбору кандидатів здійснювала Громадська рада Премії, до складу якої увійшли найбільш шановані трускавчани, які здобули чималий авторитет серед місцевого населення на чолі з істориком Іваном Михайловичем Скибаком.