Ви є тут

Про нас

Версія для друкуВерсія для друку

Реабілітаційний центр „Еліта” є першою установою, яка почала застосовувати в своїй медичній практиці систему інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації – Метод Козявкіна.

Центр був створений у місті Львові в 1990 році завдяки сприянню багатьох міжнародних організацій. Його вигідне розташування в зеленій зоні на проспекті Чорновола (колишня назва просп. 700-річчя Львова) майже в центрі міста створює затишок і комфорт як пацієнтам так і медичним працівникам.

Рівень його устаткування на час відкриття суттєво виділяв його з поміж інших лікувальних установ України. Тут вперше в Україні було встановлено обладнання для проведення комп’ютерного електроенцефалографічного дослідження мозку з картуванням. Центр був устаткований одною з перших на Львівщині комп’ютерною мережею, яка об’єднувала 12 робочих станцій. Нами спеціально було розроблене програмне забезпечення по накопиченню, обробці та зребіганню медичної документації про пацієнтів та динаміку змін їх стану здоров’я.

Реабілітаційний центр „Еліта” був і залишається науковим полігоном на якому розробляються і випробовуються нові методики реабілітації, а також нові наукові та практичні технології відновного лікування.

Завдяки нейрофізіологічним дослідженням функцій мозку, вивченню особливостей діяльності серцево - судинної та дихальної систем у хворих з органічними ураженнями нервової системи були розроблені основні принципи дозування навантаження під час проведення лікувальних процедур в СІНР.

Працівниками центру в 1998 – 2000 рр був виконаний пілот проект „ Допомога дітям з порушенням поведінки та шкільною дезадаптацією” який показ ефективність методу Козявкіна для лікування таких дітей.

Останнім часом в центрі було підготовлено та впроваджено в практику українські варіанти всесвітньо відомих тестів розвитку дитини - тест визначення великих моторних функцій Gross Motor Function Measurement – GMFM, тест дитячої інвалідності Pediatric Evaluation Disability Inventory – PEDI, скринінговий тест розвитку дитини DENVER II.

Саме в реабілітаційному центрі прийняла завершену форму новостворена програма „Рання реабілітація” для дітей групи ризику розвитку церебральних паралічів. Завдяки згуртованій роботі фахівців різного напрямку ми досягаємо реальних успіхів в профілактиці неврологічної інвалідності цих дітей.

Одним з підрозділів реабілітаційного центру є інформаційно - аналітичний центр, який займається активним поширенням інформації про нашу систему реабілітації в різних країнах світу. Наші працівники проводять оперативний аналіз нових досягнень світової медицини, а також розробляють та впроваджують нові інформаційні технології в медичну практику.

В листопаді 2004 року започатковані регулярні сеанси Інтернет телеконференцій з відео зв’язком. Ці сеанси застосовуються для проведення виробничих нарад між працівниками наших філій у Львові і Трускавці, та інших медичних установ світу. Проведення відео консультацій пацієнтів по Інтернету дозволяє оперативно вирішувати медичні питання та надавати відповідні консультації пацієнтів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 765 від 15 липня 1997 року  “Про затвердження порядку державної акредитації закладу охорони здоров'я” та  відповідно до наказу Міністерства охорони здоров”я України від 14.03.2011 року “Про вдосконалення державної акредитації закладів охорони здоров”я”  медичний центр ТзОВ “Реабілітаційний центр “Еліта” пройшов державну акредитацію. На основі стандартів державної акредитації лікувально-профілактичних закладів   проведено експертизу відповідності закладу встановленим критеріям у  медичному центрі ТзОВ “Реабілітаційний центр “Еліта” та  присвоєно вищу категорію Головною акредитаційною комісією при Міністерстві охорони здоров”я України і видано акредитаційний сертифікат МЗ № 014190 від 30.11.2018 року.

Медичні послуги, що надає Реабілітаційний центр “Еліта” відповідають вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015. Сертифікат на відповідність цьому стандарту ми отримали після аудиторської перевірки компанією TUV SUD в квітні 2018 року.

В Реабілітаційному Центрі “Еліта”медичні послуги відповідають не тільки національному стандарту ДСТУ ISO 9001:2015, а й міжнародному ISO 9001:2015. Сертифікат відповідності цьому стандарту було отримано в травні 2018 року після аудиторської перевірки міжнародною компанією TÜV SÜD.